Ideal-Rolety
Ideal-Rolety

Okna i drzwi: sprzedaż i montaż

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości, stylowych okien plastikowych oraz solidnych drzwi wejściowych, antywłamaniowych i przeciwpożarowych. Po zakupie oferujemy także profesjonalne usługi montażowe dla klientów z Wrocławia i okolic.

Nowoczesne okna PCV

Nasz asortyment obejmuje szeroki wachlarz okien PCV w wielu rozmiarach. Posiadamy zarówno okna jedno, jak i dwuskrzydłowe. Aby spełnić najwyższe wymagania naszych klientów przygotowaliśmy również ofertę okien o niestandardowych wymiarach, które idealnie sprawdzają się podczas montażu w domach o nowoczesnym wystroju czy w eleganckich, odrestaurowanych kamienicach. Szeroki wybór okien sprawia, że każdy klient znajdzie u nas dokładnie to, czego szuka.

Wytrzymałe i bezpieczne drzwi na każdą kieszeń

Nasza oferta to także bogaty wybór drzwi różnego przeznaczenia. Proponujemy Państwu solidnie wykonane i bardzo wytrzymałe drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań, odporne na próby wyważenia trwałe drzwi antywłamaniowe czy drzwi przeciwpożarowe, które umieszczane są w budynkach użyteczności publicznej, aby zapewnić bezpieczną ewakuację w sytuacjach zagrożenia. Wykonujemy również witryny i fasady ze szkła oraz aluminium.

Klientom, którzy zakupili okna i drzwi za naszym pośrednictwem, oferujemy usługę montażu w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Jesteśmy fachowi i profesjonalni. Wszystkie zlecenia montażowe wykonujemy w wyznaczonym terminie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale także z zarządcami budynków, właścicielami wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.