Ideal-Rolety
Ideal-Rolety

Drzwi zewnętrzne

W naszej ofercie czekają na Ciebie najwyższej jakości drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań. Produkty wyróżnia termoizolacyjność, atrakcyjny design i wytrzymałość. Jeżeli szukasz drzwi wejściowych, które zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoich gości, nie zwlekaj i odwiedź nasz salon we Wrocławiu.

 
Sprzedaż drzwi wejściowych

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie drzwi z przeszkleniem, drzwi w odcieniach drewna oraz minimalistyczne drzwi z tworzyw sztucznych. Oferujemy drzwi prawo i lewoskrzydłowe, a także drzwi na taras

Sprzedaż drzwi wejściowych obejmuje:

• drzwi zewnętrzne z okleiny,
• drzwi zewnętrzne z forniru,
• drzwi zewnętrzne drewniane,
• drzwi zewnętrzne stalowe,
• drzwi zewnętrzne aluminiowe.

Ponadto zapewniamy duży wybór drzwi przeciwpożarowych, antywłamaniowych oraz zsuwanych. Oferta obejmuje drzwi renomowanych producentów, takich jak Wiśniowski, Salamander i innych. Zapewniamy duży wybór wzorów (np. drzwi wzorowane na orzechu północnoamerykańskim lub drzewie dębowym) oraz szeroki wachlarz rozmiarów – począwszy od szerokości 80 cm po przeszklone drzwi tarasowe i znacznie więcej.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, chciałabyś zobaczyć nasz katalog lub potrzebujesz drzwi niestandardowych, nie zwlekaj i zadzwoń – chętnie pomożemy!