Ideal-Rolety

Rolety zabezpieczające

Oferujemy wysokiej jakości zewnętrzne rolety zabezpieczające, które wyróżniają się funkcjonalnością, trwałością oraz estetycznym wykonaniem. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami działającymi w branży okiennej. W związku z tym mamy pewność, że oferowane rolety spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców oraz instytucje publiczne z okolic i bezpośrednio z Wrocławia. Rolety zabezpieczające dają poczucie prywatności pomieszczeń, zabezpieczają budynek przed wtargnięciem do niego niepowołanych osób oraz chronią go przed działaniem czynników atmosferycznych.

 

Wiele lat działania w branży sprawiło, że doskonale wiemy, że należy stawiać wyłącznie na produkty od tych producentów, którym można ufać. Dzięki temu oferujemy Inwestorom to, co najlepsze.

 

Wśród oferowanych przez nas rolet zabezpieczających znajdują się rolety elewacyjne, naokienne, antywłamaniowe, natynkowe oraz podtynkowe Integro. Proponowane produkty sprawdzają się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i już istniejących budynkach. Mnogość rozwiązań, wzorów oraz kolorów sprawiają, że bez względu na obrany styl architektoniczny, przygotujemy dla Klientów rolety, które będą odpowiadały ich potrzebom estetycznym oraz funkcjonalnym. 


Dbamy o to, aby systemy znajdujące się w ofercie cechowały wysoka jakość oraz trwałość. Dzięki temu budujemy bazę Klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług i przebiegu współpracy. 


Rolety elewacyjne – Wrocław

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu z biurem handlowym we Wrocławiu. Rolety elewacyjne, które znajdują się w naszej ofercie, dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej i zawsze wykonujemy je na wymiar – poprzedzony fachowym pomiarem. Ten rodzaj rolet pozwala na przeprowadzeniu montażu zarówno na elewacji budynku, jak i we wnęce okiennej lub drzwiowej. Istnieje możliwość dopasowania wykończenia rolet elewacyjnych do znajdujących się w naszym asortymencie bram segmentowych, dzięki czemu budynek wygląda estetycznie, schludnie i elegancko. Z uwagi na ich funkcje, rolety elewacyjne nazywane są także roletami zewnętrznymi.


Jakie funkcje spełniają zewnętrzne rolety zabezpieczające?

Podstawowymi funkcjami rolet zabezpieczających są ochrona budynku przed wtargnięciem do niego niepożądanych osób oraz zwiększenie poczucia prywatności u właścicieli nieruchomości. Osłony stanowią także dodatkową barierę termiczną: latem chronią budynek przed nadmiernym nagrzewaniem się, a zimą zabezpieczają go przed utratą ciepła. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i biznesowych z Wrocławia. Rolety zabezpieczające umożliwiają także wygodne korzystanie z budynku o każdej porze roku, ponieważ można za ich pomocą dozować ilość światła słonecznego, jaka dostaje się do wnętrza. Zaletą oferowanych systemów jest ich różnorodność oraz funkcjonalność. Jesteśmy dodatkowo gotowi do zrealizowania zamówień, które będą uwzględniały Państwa indywidualne preferencje.


Rolety zewnętrzne natynkowe

Jest to najpopularniejszy, a także najczęściej stosowany system rolet zewnętrznych. Dzięki swojej uniwersalności system natynkowy można stosować zarówno w budynkach nowych, jak i też już istniejących. Rolety natynkowe zewnętrzne są stosowane także jako przegroda, ruchoma ściana, lub też jako zamknięcie pomieszczeń i boksów.

więcej

Rolety zewnętrzne podtynkowe Integro

Rolety Integro / Intermo, to najlepszy i najczęściej stosowany system rolet podtynkowych dostępny na naszym rynku. Skrzynka podtynkowa AL idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku. Klapa rewizyjna również znajduje się od zewnątrz – skrzynka rolety w żaden sposób nie ingeruje we wnętrze naszego domu. Rolety montujemy przed ociepleniem budynku.

więcej

Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety naokienne (nadstawne) z plastikowymi skrzynkami i prowadnicami. Roleta jest nakładana na okno, a jej skrzynka wraz z klapą rewizyjną jest skierowana do wnętrza budynku. W zależności od zastosowanej rewizji skrzynka wewnątrz może być zabudowana od czoła lub w całości odkryta. Rolety tego typu stosujemy wyłącznie na etapie budowy obiektu.

więcej