Ideal-Rolety

Rolety zabezpieczające

Oferujemy wysokiej jakości zewnętrzne rolety zabezpieczające, które wyróżniają się funkcjonalnością, trwałością oraz estetycznym wykonaniem. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami działającymi w branży okiennej. W związku z tym mamy pewność, że oferowane rolety spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


Wiele lat działania w branży sprawiło, że doskonale wiemy, że należy stawiać wyłącznie na produkty od tych producentów, którym można ufać. Dzięki temu oferujemy Inwestorom to, co najlepsze. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, przedsiębiorców oraz instytucje publiczne z Wrocławia i okolic. 

 

Wśród oferowanych przez nas rolet zabezpieczających znajdują się rolety elewacyjne, naokienne, antywłamaniowe, nadtynkowe oraz podtynkowe Integro. Proponowane produkty sprawdzają się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i już istniejących budynkach. Mnogość rozwiązań, wzorów oraz kolorów sprawiają, że bez względu na obrany styl architektoniczny, przygotujemy dla Klientów rolety, które będą odpowiadały ich potrzebom estetycznym oraz funkcjonalnym. 


Dbamy o to, aby systemy znajdujące się w ofercie cechowały wysoka jakość oraz trwałość. Dzięki temu budujemy bazę Klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług i przebiegu współpracy. 


Jakie funkcje spełniają zewnętrzne rolety zabezpieczające?

 

Podstawowymi funkcjami rolet zabezpieczających są ochrona budynku przed wtargnięciem do niego niepożądanych osób oraz zwiększenie poczucia prywatności u właścicieli nieruchomości. Osłony stanowią także dodatkową barierę termiczną: latem chronią budynek przed nadmiernym nagrzewaniem się, a zimą zabezpieczają go przed utratą ciepła.


Przesłony umożliwiają także wygodne korzystanie z budynku o każdej porze roku, ponieważ można za ich pomocą dozować ilość światła słonecznego, jaka dostaje się do wnętrza. Zaletą oferowanych systemów jest ich różnorodność oraz funkcjonalność. Jesteśmy dodatkowo gotowi do zrealizowania zamówień, które będą uwzględniały Państwa indywidualne preferencje. Zapraszamy do kontaktu.


Rolety zewnętrzne natynkowe

Jest to najpopularniejszy a także najczęęciej stosowany system rolet zewnętrznych. Dzięki swojej uniwersalności, system natynkowy można stosować zarówno  w budynkach nowych jak i też już  istniejących. Rolety natynkowe zewnętrzne są stosowane także  jako przegroda, ruchoma ściana, lub też jako zamknięcie pomieszczeń i boksów.

więcej

Rolety zewnętrzne podtynkowe Integro

Rolety Integro / Intermo, to najlepszy i najczęciej stosowany system rolet podtynkowych dostępny na naszym rynku. Skrzynka podtynkowa AL idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku. Klapa rewizyjna również znajduje się od zewnątrz - skrzynka rolety w żaden sposób nie ingeruje we wnętrze naszego domu. Rolety montujemy przed ociepleniem budynku.

więcej

Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety naokienne (nadstawne) z plasikowymi skrzynkami i prowadnicami. Roleta jest nakładana na okno a jej skrzynka wraz z klapą rewizyjną jest skierowana do wnętrzna budynku.  W zależności od zastosowanej rewizji, skrzynka wewnątrz może być zabudowana od czoła lub  w całości odkryta. Rolety tego typu stosujemy wyłącznie na etapie budowy obiektu.

więcej