Ideal-Rolety

Zewnętrzne rolety zabezpieczające

W firmie Ideal zajmujemy się sprzedażą profesjonalnie wykonanych zewnętrznych rolet zabezpieczających. Współpracując z renomowanymi producentami z branży okiennej stworzyliśmy ofertę rolet, która odpowiada potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Wrocławia i okolic.

Jakie rolety zewnętrzne znajdują się w naszej ofercie?

Wśród oferowanych przez nas rolet zabezpieczających znajdują się rolety zabezpieczające-antywłamaniowe, naokienne, elewacyjne nadtynkowe oraz podtynkowe Integro. Nasze rolety znakomicie nadają się do zastosowania zarówno w nowym budownictwie, jak i budynkach już istniejących: domach jednorodzinnych, blokach czy lokalach usługowych. Największymi zaletami oferowanych przez nas rolet jest duża funkcjonalność oraz estetyczny wygląd.

Jakie funkcje spełniają zewnętrzne rolety zabezpieczające?

Podstawową funkcją zewnętrznych rolet zabezpieczających jest ochrona przed wtargnięciem do budynku ze strony osób niepożądanych. Zastosowanie rolet zwiększa również prywatność oraz podnosi intymność właściciela. Inną ważną cechą wyróżniającą rolety zewnętrzne jest ochrona przed działaniem promieni słonecznych i wysoką temperaturą latem, a także pomoc w utrzymywaniu właściwej temperatury w środku budynku w okresach jesienno-zimowych. Rolety w tym przypadku pełnią ważną funkcje izolacyjną.

Różnorodność wyboru obecnych w naszej ofercie rolet elewacyjnych, naokiennych i zabezpieczających-antywłamaniowych sprawia, że każdy klient będzie w stanie znaleźć u nas produkt dopasowany do swoich potrzeb. Jeżeli na naszej stronie aktualnie nie ma rolet, którymi są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem handlowym. Jesteśmy pewni, że będziemy potrafili znaleźć dla Państwa jakieś optymalne rozwiązanie.


Rolety zewnętrzne natynkowe

Jest to najpopularniejszy a także najczęęciej stosowany system rolet zewnętrznych. Dzięki swojej uniwersalności, system natynkowy można stosować zarówno  w budynkach nowych jak i też już  istniejących. Rolety natynkowe zewnętrzne są stosowane także  jako przegroda, ruchoma ściana, lub też jako zamknięcie pomieszczeń i boksów.

więcej

Rolety zewnętrzne podtynkowe Integro

Rolety Integro / Intermo, to najlepszy i najczęciej stosowany system rolet podtynkowych dostępny na naszym rynku. Skrzynka podtynkowa AL idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku. Klapa rewizyjna również znajduje się od zewnątrz - skrzynka rolety w żaden sposób nie ingeruje we wnętrze naszego domu. Rolety montujemy przed ociepleniem budynku.

więcej

Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety naokienne (nadstawne) z plasikowymi skrzynkami i prowadnicami. Roleta jest nakładana na okno a jej skrzynka wraz z klapą rewizyjną jest skierowana do wnętrzna budynku.  W zależności od zastosowanej rewizji, skrzynka wewnątrz może być zabudowana od czoła lub  w całości odkryta. Rolety tego typu stosujemy wyłącznie na etapie budowy obiektu.

więcej