Ideal-Rolety

Rolety zewnętrzne

Firma Ideal oferuje rplety napkienne, elewacyjne i Integro. Zapraszamy do naszej siedziby i zakładu produkcyjnegp w Starym Wiązowie.


Rolety zewnętrzne natynkowe

Jest to najpopularniejszy a także najczęęciej stosowany system rolet zewnętrznych. Dzięki swojej uniwersalności, system natynkowy można stosować zarówno  w budynkach nowych jak i też już  istniejących. Rolety natynkowe zewnętrzne są stosowane także  jako przegroda, ruchoma ściana, lub też jako zamknięcie pomieszczeń i boksów.

więcej

Rolety zewnętrzne podtynkowe Integro

Rolety Integro / Intermo, to najlepszy i najczęciej stosowany system rolet podtynkowych dostępny na naszym rynku. Skrzynka podtynkowa AL idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku. Klapa rewizyjna również znajduje się od zewnątrz - skrzynka rolety w żaden sposób nie ingeruje we wnętrze naszego domu. Rolety montujemy przed ociepleniem budynku.

więcej

Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety naokienne (nadstawne) z plasikowymi skrzynkami i prowadnicami. Roleta jest nakładana na okno a jej skrzynka wraz z klapą rewizyjną jest skierowana do wnętrzna budynku.  W zależności od zastosowanej rewizji, skrzynka wewnątrz może być zabudowana od czoła lub  w całości odkryta. Rolety tego typu stosujemy wyłącznie na etapie budowy obiektu.

więcej