Ideal-Rolety

JAK ZAPLANOWAĆ OGRODZENIE
Różne warianty wykonania ogrodzenia


Rozwiązania na terenach pochyłych:


Brama wjazdowa:

5.Brama przesuwna jest uniwersalnym rozwiązaniem zamknięcia wjazdu. Skrzydło nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu, przesuwa się po wewnętrznej stronie ogrodzenia nie dotykając gruntu. Istnieje możliwość zastosowania dwóch kierunków otwierania bramy L i P.

Bramę dwuskrzydłową możemy zamontować wszędzie, gdzie jest wystarczająca ilość wolnego miejsca na swobodne otwarcie skrzydeł.


Furtka Skrzynka

6.Furtka powinna zapewniać swobodne wejście na posesję i być nieodłącznym elementem ogrodzenia. Może otwierać się w dowolnym kierunku.

7.Skrzynka na listy powinna być usytuowana w pobliżu furtki. Umieszczona w segmencie komponuje się za całością ogrodzenia.


8.Kwestię obecności pojemników na śmieci na naszej działce możemy łatwo rozwiązać budując altankę, mur lub parkan wykończony dodatkowymi furtkami lub segmentami


9,10.Jeżeli w linii ogrodzenia znajdują się przeszkody: drzewa, krzewy, słupy, skrzynki elektryczne, trzeba je odpowiednio ominąć.


11.Jeżeli musimy zapewnić wygodny dostęp do mediów znajdujących się w różnych częściach działki, możemy do tego celu wykorzystać dodatkowe furtki lub bramy.


TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń przed korozją, jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV