Ideal-Rolety
Ideal-Rolety

Okna PCV

Firma P.W. IDEAL oferuje sprzedaż i montaż plastikowych okien we Wrocławiu i okolicach. Poza standardowymi rozmiarami okien jedno- i dwuskrzydłowych, dostępne są także o niestandardowych wymiarach. Stolarka okienna dostępne w asortymencie firmy charakteryzują się między innymi:

  • nowoczesną techniką wykonania,
  • gwarancją doskonałych właściwości izolacji termicznej,
  • wielokomorową budową zapewniającą wysoką izolację akustyczną,
  • wysoką odpornością na odkształcenia,
  • odpowiednimi zabezpieczeniami antywłamaniowymi i klejonymi szybami, gwarantującymi komfortowe użytkowanie.

W zależności od parametrów zamówionych okien klienci otrzymują możliwość podniesienia izolacyjności cieplnej lub parametrów akustycznych. Wszystkie oferowane w biurze handlowym we Wrocławiu okna wyróżniają się wyjątkową stabilnością, estetyką i wysoką jakością wykonania.

Modele dostępnych okien to: IDEAL 4000, IDEAL 7000 i IDEAL 8000, do których dostępne są nakładki aluminiowe w szerokiej palecie kolorystycznej, pozwalającej na personalizację.

Wybór okien PCV

Klienci decydujący się na zakup okien w P.W. IDEAL we Wrocławiu otrzymują możliwość profesjonalnego doradztwa przy wyborze odpowiedniej stolarki okiennej. Niezależnie od tego, czy okna mają być wymienianie, czy wstawiane do nowego budownictwa – warto zastosować ciepły montaż, wykonany przez specjalistów. Pozwoli to nie tylko utrzymać wysokie parametry izolacyjności i energooszczędności, ale także zniwelować powstawanie mostków termicznych. Wieloetapowe uszczelnianie otworów okiennych pozwoli także na ochronę paroszczelną, czyli przed dostawaniem się pary wodnej i wilgoci atmosferycznej do piany montażowej – wpływa to na żywotność okien.


Okno IDEAL 4000

Serie profili IDEAL 4000 łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Okna IDEAL 7000

Seria profili IDEAL 7000 dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej okna.

Okna IDEAL 8000

IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę i wyjątkową estetykę okna. Przy projektowaniu systemu nacisk położono przede wszystkim na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii IDEAL 8000 głębokości zabudowy profili do 85 mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek.