Ideal-Rolety
Ideal-Rolety

Serwis bram we Wrocławiu

Jesteśmy specjalistami w zakresie serwisu bram. Dokonujemy przeglądów, konserwacji oraz niezbędnych napraw zarówno w systemach objętych okresem gwarancyjnym, jak i w tych, które już go zakończyły. Zajmujemy się zarówno aspektami związanymi z automatyką, jak i mechaniką. Zatrudniamy zespół fachowców, którzy mają wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne do wykonywania bieżącego serwisu czy napraw zarówno w nowoczesnych, jak i nieco starszych bramach. 

 

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Uwzględniamy potrzeby Klienta i sprawnie usuwamy usterki. Cechuje nas wysoka kultura osobista, dbałość o detale oraz rzetelność. Usługi wykonujemy w terminie. Zachęcamy do skorzystania z serwisu bram, ponieważ dzięki niemu można uniknąć kosztownej wymiany systemów garażowych czy ogrodzeniowych. Wczesne wykrycie i usunięcie usterek o wiele lat przedłuża trwałość konstrukcji. Renowacja przywraca systemom pełną sprawność. Dzięki niej ponownie można cieszyć się cichym i płynnym działaniem zastosowanych urządzeń.


 

Serwis automatyki garażowej


Zajmujemy się programowaniem, modyfikacją ustawień oraz naprawami automatyki do bram. Wiemy, że niespodziewane awarie bram są dużym utrudnieniem w codziennym funkcjonowanie, dlatego napraw dokonujemy szybko i skuteczne. 


W ramach serwisu automatyki garażowej oferujemy:
• naprawy centrali sterujących,
• naprawy i aktualizacje sterowników,
• naprawy pilotów do bramy,
• naprawy pilotów zasilanych bateriami pastylkowymi,
• naprawy i wymiany układów scalonych.

 

Serwisujemy automatykę marek Nice, Came, Faac i wielu innych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji, przez co Klienci zyskują pewność, że system poddany renowacji będzie jeszcze przez długi czas spełniał swoją funkcję. Oferujemy również możliwość zmiany częstotliwości pilota.

 

Serwis i konserwacja elementów mechanicznych 

 

Klientom oferujemy regulację mechaniki bramy, okresowe przeglądy i konserwację. Zajmujemy się również naprawami bram garażowych segmentowych i uchylnych.
Oferta serwisu bram garażowych obejmuje:


• regulację i wymianę elementów mechanicznych, np. rolek, linek, sprężyn;
• regulację i wymianę zawiasów w bramach uchylnych;

• regulację i wymianę sprężyn w bramach segmentowych;
• uszczelnianie bram gumą EPDM.

 

Koszty usług serwisowych są uzależnione od konkretnej awarii i prac, jakie zostaną podjęte w celu jej usunięcia. Warto jednak pamiętać, że im wcześniej zostanie zastosowana konserwacja, tym koszty będą najpewniej mniejsze. Dojeżdżamy do posesji na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do skorzystania z oferty.