Ideal-Rolety

Markizy rolowane

Zajmujemy się sprzedażą markiz rolowanych, które zapewniają znakomitą ochronę przed słońcem i deszczem. W ofercie posiadamy niemal sto różnych wzorów i kolorów tkanin. Oferujemy także wykonanie markizy na wymiar dla klientów z Wrocławia i okolic.

Czym są markizy rolowane?

Markizy rolowane to rodzaj osłony przeciwsłonecznej, która montowana jest na zewnątrz budynku. Do ich głównych zadań należy zapewnienie skutecznej ochrony zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Często pełnią także funkcję dekoracyjną. Markizy rolowane dają możliwość szybkiego osłonięcia dużych powierzchni na tarasach i balkonach w domach jednorodzinnych lub blokach, ale również witryn w sklepach i na targowiskach czy ogródków w kawiarniach, restauracjach i wszystkich innych budynkach o przeznaczeniu usługowym.

Jakie zalety posiadają oferowane przez nas markizy rolowane?

Dzięki systemowi elektronicznego rozsuwania i zsuwania, oferowane przez nas markizy rolowane są łatwe w obsłudze. Posiadamy bogaty wybór sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową. Dodatkową zaletą naszych markiz jest możliwość umieszczenia na nich nadruków reklamowych. Duża różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że markizy rolowane można dowolnie dopasować do stylu panującego w prowadzonym przez Państwa sklepie czy lokalu gastronomicznym.

Oferta naszej firmy to nie tylko markizy rolowane, ale także osłony okienne, okna, drzwi, bramy i ogrodzenia Wiśniowski. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą produktów i usług, jakie oferujemy.